چاپ        ارسال به دوست

پذیرش 4 ایده فناورانه در مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان خرم آباد

سرپرست پارک علم و فناوری لرستان از پذیرش 4 ایده فناورانه در مرکز رشد واحدهای فناور این شهرستان خبر داد. پذیرش 4 ایده فناورانه در مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان خرم آباد

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، شصتمین جلسه شورای فناوری مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان خرم آباد با حضور اعضای شورای فناوری این مرکز برگزار شد. در مجموع درخواست های جذب و پذیرش تعداد 4 ایده فناوری با حضور مدیران این واحدها طرح و مورد بررسی قرار گرفت و با استقرار آن ها در مرکز رشد موافقت شد.

ایده های پذیرش شده در این مرکز در در حوزه های «اسیدآمینه های ضروری لیزین و متیونین مورد نیاز خوراک دام، طیور و آبزیان به روش زیست فناوری میکروبی»، «شامپو گیاهی»، «سیستم مانیتورینگ باتری سلول های خورشیدی»، «ساخت تجهیزات ماشین آلات مورد نیاز صنعتی و شیلات» هستند که به‌صورت رسمی فعالیت خود را در این مرکز آغاز می نمایند.

همچنین طرح های «ساخت تولید تجاری دهانشویه» و «سامانه هوشمند و هدفمند تبلیغات و بازاریابی در فضای مجازی (شبکه های اجتماعی)»، با توجه به کسب امتیازات لازم، از مرحله رشد مقدماتی به مرحله رشد ارتقاء یافتند.

 با توجه به نتایج ارزیابی عملکرد سالیانه، تعداد 1 واحد فناور به دلیل عملکرد غیرقابل قبول و عدم کسب امتیازات لازم از مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان خرم آباد خروج ناموفق یافت. همچنین استقرار یک واحد فناور که در حال طی مراحل رشد خود بود و در این مرحله پیشرفت قابل قبولی داشت به مدت یکسال تمدید شد.


١٣:٣٠ - 1401/06/02    /    شماره : ٩٧٧    /    تعداد نمایش : ٨٠٦خروج