چاپ        ارسال به دوست

پنجاه و دومین جلسه شورای فناوری مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان خرم آباد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان؛ پنجاه و دومین جلسه شورای فناوری مرکز رشد واحد های فناور شهرستان خرم آباد با ذکر صلوات بر حضرت محمد (ص) و آل محمد آغاز گردید. در ابتدای جلسه سامان غلامرضائی ، مدیر مرکز رشد ضمن عرض خوش آمدگویی و آرزوی تندرستی و سلامتی خدمت اعضای محترم شورا به بیان گزارش عملکرد و اهم برنامه های مرکز در سال جدید پرداختند.

مدیر مرکز رشد افزودند؛ توجه و ترغیب واحد های فناور به موضوع دیجیتال مارکتینگ، بازارهای تبلیغات و فروش مجازی از اهداف این مرکز می باشد.

غلامرضایی در ادامه بیان نمودند؛  جلسات مشاوره و هم اندیشی با حضور واحدهای فناور جهت بررسی مشکلات و موانع پیش روی آنها و ارائه خدمات و حمایت های فنی، مالی و تخصصی جهت بهبود روند کسب و کار واحدهای فناور  در دستور کار این مرکز می باشد.

 در ادامه این جلسه ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مصوباتی به شرح ذیل اتخاذ گردید:

 اعضای شورای مرکز رشد، با استقرار هسته فناور خانم مریم حسن پور و آتنا میرزاوند با عنوان ویتای سلامت در مرحله رشد مقدماتی موافقت نمودند. همچنین اعضای شورای مرکز رشد با خروج موفق شرکت کیمیا تسنیم تجارت شرق  به مدیریت عاملی آقای  علی اکبر فکوری با ایده محوری  ارائه خدمات در راستای کسب و کار اینترنتی از مرحله رشد مقدماتی و پذیرش شرکت مذکور در مرحله رشد در مرکز رشد خرم آباد موافقت نمودند.

 در پایان اعضای شورا با توجه به آیین نامه خروج واحدهای فناور و پایان مدت زمان قانونی استقرار  واحدهای فناور پس از بررسی و ارزیابی با خروج تعدادی از آنها موافقت کردند.


٠٨:٤٨ - 1400/03/29    /    شماره : ٧٠١    /    تعداد نمایش : ١٢٨٢خروج